Що робити, якщо ви опинилися в пограбуванні?

Допоможіть поліції: в кінці пограбування, залишитися на місці та запросити свідків події залишитися до прибуття поліції, щоб надати їм усе, що може бути корисним для слідчих: одяг розбійника, акцент, зріст, напрямок втечі.

В обох випадках це рекомендовано з не реагуйте агресивно, не намагайтеся з втекти, максимально сповільнити дію з предмет, покажіть себе доступним І приймати його умови/прохання, контролювати свої емоційні стани, уникати з надіти до плач/крик (така поведінка…

Відлякуючі знаки, сирени, камери спостереження та присутність районних патрулів вони є сильним стримуючим фактором злочинної діяльності. Вони захищають, оскільки технологія здатна запропонувати безпечні системи сигналізації, здатні зв’язатися з оперативним центром за найменшого сигналу.

Ми не повинні реагувати з будь-якої причини чи будь-яким чином, а, навпаки, ми повинні сприяти якнайшвидшому завершенню кримінальної події та забезпечити, щоб грабіжники залишили агентство без проблем.

У разі крадіжки необхідно подати скаргу. Якщо крадіжка сталася не в муніципалітеті за місцем проживання, громадянин також може подати заяву до органів громадської безпеки за місцем, де сталася крадіжка. Компетентні офіси муніципальної поліції приймають за попереднім записом.

За деякими статистичними даними, середня тривалість квартирного пограбування становить близько 10 хвилин. Однак це може змінюватися в залежності від багатьох факторів, таких як підготовка злодія, ступінь захисту квартири і кількість цінних речей всередині.

Оцініть статтю