Що спільного між лужними металами, галогенами та благородними газами?

Відповідь і пояснення: Галогени та лужні метали мають спільну рису потрібно лише отримати або втратити один електрон, щоб утворити стабільний іон. Атоми утворюють іони, щоб досягти стабільності благородних газів, які мають вісім валентних електронів або два у випадку гелію.

Остаточна відповідь: благородні гази та лужні метали обидва мають узгоджені валентні електрони в своїх групах і демонструють рівномірне збільшення своїх атомних та іонних розмірів у групі, хоча вони відрізняються реакційною здатністю та сполуками, які утворюють.

Відповідь і пояснення: Галогени та благородні гази схожі, оскільки всі вони є неметалічними елементами, за винятком астату, радіоактивного елемента, і теннесину, синтетичного елемента. Два з шести галогенів є газами (фтор і хлор), два є твердими речовинами (йод і астат), а бром є рідиною.

Обидві групи утворюють іонні сполуки, але лише галогени для ковалентних зв’язків. Лужні метали мають низьку густину, тоді як галогени мають високу густину, і точки плавлення та точки кипіння протилежні для галогенів, тоді як для лужних металів вона знижується.

Елементи, присутні в одній групі, мають стільки ж валентних електронів. Тому елементи, присутні в одній групі, мають схожі фізичні та хімічні властивості.

Галогени та лужні метали мають спільну рису потрібно лише отримати або втратити один електрон, щоб утворити стабільний іон. Атоми утворюють іони для досягнення стабільності благородних газів, які мають вісім валентних електронів або два у випадку гелію.

Оцініть статтю