Що сталося з планетою-сестрою Землі?

Вважається, що мільярди років тому на Венері було стільки ж води, скільки на Землі, але в якийсь момент її еволюції хмари вуглекислого газу в атмосфері планети викликали найсильніший парниковий ефект Сонячної системи. Це призвело до підвищення температури до рівня, який спостерігається сьогодні.

Венеру іноді називають двійником Землі, тому що Венера і Земля майже однакового розміру, мають приблизно однакову масу (приблизно однакову вагу) і дуже схожий склад (зроблені з однакового матеріалу). Вони також сусідніх планет.

Тея (/ˈθiːə/) — гіпотетична древня планета в ранній Сонячній системі, яка, згідно з гіпотезою гігантського удару, зіткнувся з ранньою Землею близько 4,5 мільярдів років тому, причому частина отриманого викинутого сміття об’єднується, утворюючи Місяць.

Магеллан показав, що всі ударні кратери планети утворилися протягом останніх 700 мільйонів років. Це означає, що Поверхня Венери була повністю змінена через всесвітню вулканічну подію в її недавньому геологічному минулому— Але те, що саме сталося, досі залишається предметом дискусій.

Планета дев'ята є гіпотетичною дев'ятою планетою у зовнішньому регіоні Сонячної системи. Його гравітаційні ефекти можуть пояснити своєрідне скупчення орбіт для групи екстремальних транснептунових об’єктів (ETNO), тіл за межами Нептуна, які обертаються навколо Сонця на відстані, що в середньому більш ніж у 250 разів перевищує Землю.

Оцініть статтю