Що станеться, якщо формальдегід розлити на шкіру?

Формальдегід всмоктується через неушкоджену шкіру та може викликати подразнення або алергічний дерматит; швидкий метаболізм робить системні ефекти малоймовірними після впливу на шкіру.

Формальдегід шкіри є сильним подразником шкіри та сенсибілізатором. Причини контакту з формальдегідом біле знебарвлення, подразнення, висихання, розтріскування та лущення. Тривалий і повторюваний контакт може спричинити оніміння та затвердіння або засмагу шкіри.

Бризка концентрованого формальдегіду або параформальдегіду: Витріть бризки паперовими рушниками та помістіть паперові рушники у витяжну шафу, щоб мінімізувати вплив вдихання. Очистіть будь-яку забруднену поверхню холодною водою не менше двох разів.

Коли формальдегід присутній у повітрі на рівнях перевищує 0,1 ppm, деякі люди можуть відчувати такі побічні ефекти, як сльозотеча; відчуття печіння в очах, носі та горлі; кашель; хрипи; нудота; і подразнення шкіри.

Специфічного антидоту або лікування отруєння формальдегідом немає. Лікарі можуть лікувати симптоми та наслідки впливу. Що робити, якщо потрапив під вплив формальдегіду? Громадськість щодня піддається нешкідливому низькому вмісту формальдегіду.

якщо на шкірі потрапив розчин формальдегіду, зніміть забруднений одяг (не з голови), промийте уражену ділянку теплою водою з милом протягом принаймні 10-15 хвилин. обробіть це місце як опік і зверніться за медичною допомогою, якщо з’являться симптоми.

Оцініть статтю