Що станеться, якщо гикавка плода не припиниться?

Гикавка плода може початися в другому або третьому триместрі. Але якщо вони раптово змінюються або тривають довго на пізніх термінах вагітності, Ви можете проконсультуватися з лікарем.

Цілком природно шукати це явище в Google і знаходити статтю за статтею про те, що ваша вагітність може бути під загрозою. Гикавка плода – це нормально. Наявність гикавки не означає, що з вашою дитиною щось не так, і вам не потрібно намагатися позбутися цього стану.

Зробіть перерву і відригніть Перерви в годівлі для відрижки вашої дитини можуть допомогти позбутися гикавки. Відрижка може позбутися надлишків газів, які можуть бути причиною гикавки. Якщо ваша дитина знаходиться на грудному вигодовуванні, відригніть її, перш ніж вона змінить груди. Потріть або обережно погладьте дитину по спинці, коли вона гикає.

Лікарі не знають причин, чому плід гикає в утробі матері. Не всі з них будуть відчувати гикавку, але інші будуть відчувати її часто. Деякі теорії припускають, що гикавка плода пов’язана з розвитком легенів. Однак це не доведено.

Але, як і у випадку з нашою гикавкою, немає надійного способу зупинити гикавку дитини в утробі матері. Кільце говорить про це зміна положення, прогулянка і пиття води може спрацювати, оскільки будь-який новий стимул спонукає дитину перемикати передачі. Але як найкраще впоратися з гикавкою плода? Просто обійміть їх.

Ворушіння плода: Коли плід росте, він починає більше рухатися, що може викликати пульсацію та відчуття тріпотіння в животі.. Ці рухи можуть відчуватися сильніше в другому і третьому триместрах вагітності.

Оцініть статтю