Що таке чорний ринок у Другій світовій війні?

Серед дефіциту, який виник під час Другої світової війни та Голокосту, багато людей покладалися на чорний ринок, щоб незаконно отримати їжу та інші необхідні речі. Чорний ринок полегшував опір і виживання, але він також надавав людям можливість збагачуватися за рахунок інших, які потребували допомоги.

Незаконні ринкові операції зазвичай відбуваються «під столом» дозволити учасникам уникнути державного контролю над цінами чи податків. Товари та послуги, які пропонуються на чорному ринку, можуть бути незаконними, тобто їх купівля та продаж заборонені законом, або вони можуть бути законними, але здійснюватися з метою уникнення податків.

До пізньої осені 1944 року чорні ринки здебільшого залишалися закритими. Незаконна торгівля відбувалася в квартирах берлінців або в місцевих барах і ресторанах між людьми, які знали один одного і створили мережі не тільки попиту та пропозиції, але й довіри.

Багато істориків писали про знаменитих «Буйволів-солдатів» усіх чорношкірих 92-га стрілецька дивізія, який з відзнакою воював під час Другої світової війни. Зображення вгорі: темношкірі добровольці-піхотинці готуються до одноденного тренування для відправки до підрозділів ветеранів на передовій у Німеччині.

Типовий тижневий раціон на людину, коли він був найнижчим, становив 4 унції вершкового масла; бекон і шинка по 4 унції; розсипний чай 4 унції; цукор 8 унцій; м'ясо один шилінг; сир 1 унція; зберігає 8 унцій на місяць. До 1942 року більшість продуктів були нормовані, за винятком овочів, хліба та риби.

Чорні ринки продовжуватимуть існувати, поки у нас будуть правила та податки.

Оцініть статтю