Що таке інтелект у відеоіграх?

Штучний інтелект був невід’ємною частиною відеоігор з моменту їх створення в 1948 році, вперше побаченого в грі Nim. Штучний інтелект у відеоіграх є окремою підсферою і відрізняється від академічного ШІ. Це служить для покращення досвіду гравця, а не для машинного навчання чи прийняття рішень.

«Ігровий інтелект — це здатність використовувати знання для вибіркового розпізнавання важливої ​​інформації до та під час подій, а також приймати швидкі та ефективні рішення з високою ймовірністю на основі цих знань у різноманітних ситуаціях».

Інтелект часто контролює здатність персонажа розуміти іноземні мови та його майстерність у магії. У деяких випадках інтелект контролює, скільки очок навичок отримує персонаж на «підвищеному рівні». У деяких іграх він контролює швидкість отримання очок досвіду або суму, необхідну для підвищення рівня.

Емпіричні дослідження дали неоднозначні результати щодо прямого зв’язку між грою у відеоігри та показниками IQ. Деякі дослідження показують, що регулярне заняття певними типами відеоігор може призвести до вимірних покращень таких аспектів інтелекту, як просторове усвідомлення, логічне мислення та пам’ять.

ШІ в іграх стосується чутливі та адаптивні відеоігри. Ці інтерактивні дії на основі штучного інтелекту зазвичай створюються за допомогою неігрових персонажів або NPC, які діють розумно або творчо, ніби ними керує гравець-людина. AI — це механізм, який визначає поведінку NPC в ігровому світі.

Ігри з гравцями з найвищим IQ Геймери, які грають Rainbow Six Siege і Among Us мають найвищий рівень IQ серед ігрової спільноти. Психологи, які проводили віддалені тести IQ, припустили, що розумні гравці віддають перевагу стратегічним шутерам від першої особи.

Оцініть статтю