Що таке синдром другої дуги?

Синдроми першої та другої браншової дуги (BAS) проявляються як поєднані тканинні дефіцити та гіпоплазії обличчя, зовнішнього вуха, середнього вуха та верхньощелепної та нижньощелепної дуг. Вони є другою за поширеністю черепно-лицевою вадою розвитку після розщілин губи та піднебіння.

Краніофаціальна мікросомія (CFM), також відома як геміфаціальна мікросомія, окуло-аурікуло-вертебральний спектр або синдром першої та другої гілкової дуги, епізодична асоціація аномалій, що виникає внаслідок дефекту розвитку першої та другої гілкових дуг (рис. 1 і рис. 2) 2.

Другий хрящ дуги глотки (хрящ Рейхерта) костеніє на вентральній і дорсальній сторонах, утворюючи стремінце, довга кінцівка наконечника, шиловидний відросток скроневої кістки, верхня частина і малий ріг під’язикової кістки, відповідно.

Синдром першої дуги включає синдром Трічера Коллінза, нижньощелепний дизостоз, синдром П’єра Робена, деформації зовнішнього та середнього вуха, включаючи глухоту, гіпертелоризм, вовчу губу та вовче піднебіння, усі вони є спадковими вродженими аномаліями в області першого вуха. вісцеральний (…

Друга дуга Друга дуга глотки або під'язикова дуга – це друга з п'ятих глоткових дуг, яка розвивається у внутрішньоутробному житті протягом четвертого тижня розвитку та допомагає у формуванні бічної та передньої частин шиї.

Друга гілкова дуга: Дуга: стремінце, тіло під’язикової кістки, малий ріг під’язикової кістки, м’язи виразу обличчя та CNVII. Сумка: піднебінний мигдалик.

Оцініть статтю