Що таке соціальна практика?

Соціальну практику як мовний досвід можна розуміти як процес соціальної взаємодії, який, окрім мети спільної дії, будує групову ідентичність на рівнях «розуміння як появи сенсу» (Гадамер 1993:217).

Вони є проекційним механізмом соціальні закладу та факультету, що сприяє пізнанню навколишнього середовища, оновленню та застосуванню теоретичних і практичних знань для сприяння вирішенню реальних проблем і потреб компаній, організацій і суспільства в цілому.

Щодо соціокультурних практик Ломас (2001: 26) стверджує, що вони «соціолінгвістичні знання та текстові та комунікативні навички, які набуваються протягом процесу соціалізації людей у ​​школі та поза нею”.

Вони можуть бути робочими місцями, вправи, традиції, практики або процедури, які служать елементом взаємозв'язку між складними сутностями соціальні, який може варіюватися від міських племен і стилів життя, навіть цілі суспільства.

А хороша практика Це багатообіцяючі, інноваційні, відтворювані, позитивні, зразкові та масштабовані процеси, ініціативи та досвід, які сприяють, серед інших параметрів, інклюзії, захисту навколишнього середовища, розвитку соціальні, навчання та виховання, рівні можливості тощо.

Соціальні практики, ритуали та святкові події включають в себе приголомшливу різноманітність форм: обряди поклоніння; обряди ініціації; обряди народження, весілля та похорону; присяги на вірність; традиційні правові системи; традиційні ігри та види спорту; церемонії спорідненості та ритуали споріднення; схеми розрахунків; кулінарні традиції; сезонний…

Оцініть статтю