Що таке стандарт OSI?

Модель взаємозв'язку відкритих систем (OSI). концептуальна модель, створена Міжнародною організацією зі стандартизації, яка дозволяє різноманітним комунікаційним системам спілкуватися за допомогою стандартних протоколів.

Взаємозв'язок відкритих систем OSI (Взаємозв'язок відкритих систем) Архітектура безпеки визначає систематичний підхід до забезпечення безпеки на кожному рівні. Він визначає служби безпеки та механізми безпеки, які можна використовувати на кожному з семи рівнів моделі OSI для забезпечення безпеки даних, що передаються через мережу.');})();(function(){window.jsl.dh( 'oIS5ZqTfK6SbwbkPyMqo4Ac__48','

Модель даних OSI забезпечує універсальну мову для комп’ютерних мереж, тому різноманітні технології можуть спілкуватися за допомогою стандартних протоколів або правил спілкування. Кожна технологія на певному рівні повинна надавати певні можливості та виконувати певні функції, щоб бути корисною в мережі.

Але що насправді означає абревіатура ISO-OSI? Це швидко пояснюється: ISO є скороченням від International Organisation for Standardization, тоді як OSI означає Open Systems Interconnection, тобто «відкрита» система для комунікаційних з’єднань і мереж.

7 рівнів моделі OSI

  • #1. Фізичний рівень. Фізичний рівень – це місце, де необроблений бітовий потік фізично передається через фізичне середовище. …
  • #2. Канальний рівень. …
  • #3. Мережевий рівень. …
  • #4. Транспортний рівень. …
  • #5. Рівень сеансу. …
  • #6. Рівень презентації. …
  • #7. Рівень програми.

The взаємозв'язок відкритих систем Модель (OSI) — це концептуальна модель, створена Міжнародною організацією зі стандартизації, яка дозволяє різноманітним системам зв’язку спілкуватися за допомогою стандартних протоколів.

Оцініть статтю