Що таке стандартна сетка плей-офф НФЛ?

НФЛ не використовує фіксовану брекет-систему; результати ігор Wild Card визначають матчі в іграх плей-офф дивізіону, при цьому найменший посів у кожній конференції переходить до першого посіву, а другий найменший посів йде до другого найвищого посіву.

Як працює сетка плей-офф? Після відбору семи команд кожній з них призначається номер посіву на основі їх запису та будь-яких необхідних коефіцієнтів нічиїх. Команда, яка перемагає, — це сіяна під номером 1, команда з найбільшою кількістю поразок — під номером 7, а всі інші займають відповідні місця.

У 2020 році НФЛ розширила свій поточний формат плей-офф до 14 команд. На полі виступлять сім команд з АФК і сім з НФК. Попередня система передбачала кваліфікацію шести команд від кожної конференції. Тепер до чотирьох дивізіонів-переможців приєднаються три команди з уайлдкардом.

12 команд-учасниць стануть п’ятьма чемпіонами конференції, які отримали найвищий рейтинг відбіркового комітету CFP, а також наступні сім команд з найвищим рейтингом. Рейтинг команд і надалі буде складатися відбірковою комісією.

Плей-офф НФЛ складається з 14 команд. Сетка плей-офф НФЛ складається з 7 команд від AFC і 7 команд від NFC. У кожній конференції є чотири дивізіони, переможець кожного дивізіону автоматично потрапляє в плей-офф.

Сім учасників після сезону від кожної конференції посіяні таким чином:

  • Чемпіон дивізіону з найкращим рекордом.
  • Чемпіон дивізіону з другим результатом.
  • Чемпіон дивізіону з третім результатом.
  • Чемпіон дивізіону з четвертим результатом.
  • Wild card клуб із найкращим рекордом.
Оцініть статтю