Що таке Токійський протокол?

Це про перша міжнародна угода, яка встановлює чіткі обов'язкові цілі щодо скорочення викидів парникових газів, що відповідає за глобальне потепління, промислово розвиненими країнами та країнами з перехідною економікою, які приєдналися до них.8 листопада 2022 р.

Це перша міжнародна угода, яка містить зобов’язання промислово розвинутих країн щодо скорочення викидів певних парникових газів., відповідальний за глобальне потепління. Він був прийнятий в Кіото, Японія, 11 грудня 1997 року і набув чинності 16 лютого 2005 року.

Сполучені Штати та Канада фактично вирішили не ратифікувати його (на думку Сполучених Штатів, це було б шкідливо для їхньої економіки), тоді як для Індії, Китаю та Бразилії не встановлено конкретних зобов’язань. Австралія ратифікувала Кіотський протокол лише у 2007 році.

Метою Протоколу є скорочення глобальних викидів шести газів, який вважається відповідальним за одну з причин глобального потепління, насамперед за вуглекислий газ (CO2).

Метою було уповільнити зміну клімату за допомогою заходів із захисту клімату. Кіотський протокол містив чіткі правила щодо того, як скоротити парникові гази. Набрав чинності в 2005 році, вона була замінена Паризькою угодою в 2021 році.

The протокол скоротити викиди на 5% до 2012 року з CO2, порівняно з тими, що були у 1990 році, одразу став темою з критики, за відсутність амбіцій, за той факт, що він залучив лише 38 найбагатших країн планети, виключаючи нові індустріальні держави, і за багато складних механізмів, які…

Оцініть статтю