Що викликає ураження хоріоїду?

Є деякі дослідження, які свідчать про це вплив сонця є причиною. З цієї причини окулісти запропонують якісні сонцезахисні окуляри, які фільтрують ультрафіолетове випромінювання. Поява хоріоїдальних невусів не викликає занепокоєння, оскільки вони здебільшого нешкідливі, але потребують регулярного спостереження у офтальмолога.

Хоріоретиніт зазвичай виникає внаслідок an інфекційної етіології. Ступінь ураження очей залежить від організму. Toxoplasma gondii є найпоширенішою причиною інфекційного заднього увеїту в усьому світі.

Хоріоїдні пухлини включають доброякісні пухлини, такі як меланоцитарні невуси, гемангіоми та остеоми, а також злоякісні пухлини, такі як меланоми, лімфоми та метастази. Інші ураження включають гранульоми та двобічну дифузну увеальну меланоцитарну проліферацію.

А хоріоїдальний невус (множина: невуси) — це, як правило, темнопігментоване ураження в задній частині ока. Він схожий на веснянку або родимку на шкірі та виникає з клітин, що містять пігмент, у судинній оболонці, шарі ока безпосередньо під білою зовнішньою стінкою (склерою).

Кістозні ураження орбіти Причиною може бути розрив навколишньої шкіри, що викликає запалення. Кісти також можуть з’явитися при народженні та зазвичай спостерігаються у дітей. Орбітальні тератоми зазвичай виникають при народженні і переважно є доброякісними. Вони містять різні типи тканин із системи організму.

Епіретинальна мембрана часто розвивається як частина природного процесу старіння. Склоподібний гель, який становить більшу частину об’єму ока, починає тоншати та відходити від сітківки. В результаті сітківка пошкоджується і призводить до утворення рубцевої тканини на сітківці.

Оцініть статтю