Скільки тривав матч Португалія – Словенія?

Чемпіонат Європи з футболу 2024: Португалія – Словенія 3-0, тобто | Основні моменти Після нуля 120 хвилин Рішення про те, хто зустрінеться з Францією в чвертьфіналі, вирішувалося лише після пенальті. Раніше Кріштіану Роналду вже забезпечував перемогу на 105-й хвилині. Але Ян Облак відбив пенальті. 2 липня 2024 року

Офіційний компенсований час (хвилин): 1 120. Триває остання хвилина додаткового часу. Seleção das Quinas розпочинається знову, але Дракони завжди можуть зняти вітер із вітрил фаворитів за допомогою мужньої роботи в обороні. 117.

Серія пенальті вирішила 1/8 фіналу Чемпіонату Європи – Португалія викидає Словенію. Потрапив у штангу, не забив пенальті – Португалії довелося довго тремтіти в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи проти аутсайдера Словенії в понеділок (1 липня 2024 року). Прийнято рішення щодо штрафних санкцій. Героєм збірної Португалії став голкіпер Діого Кошта.

Жоау Фелікс влучає у штангу. Франція після пенальті проти Португалії у півфіналі. Суперником Іспанії у півфіналі на чемпіонаті Європи є Франція. У оборонній битві з невеликою кількістю шансів забити французи перемогли Португалію з пенальті з рахунком 5-3 у п’ятницю ввечері (5 липня 2024 року)..

У п’ятницю ввечері «Триколорна команда» перемогла Португалію з суперзіркою Кріштіану Роналду з рахунком 5-3 по пенальті в Гамбурзі. і зустрінеться з Іспанією наступного вівторка в Мюнхені. В основний і додатковий час голів не було забито в присутності 47 789 глядачів.

Тренер Словенії бачить Червона картка за протест проти пенальті і повинен сидіти на трибунах. божевілля! Кріштіану Роналду готує м'яч і поцілив у правий кут, який він бачить.