Святкуєте Мілад біда?

Висновок: Маулід є актом біда, і святкування його в будь-якій формі чи формі не принесе вам задоволення Аллаха, а натомість наблизить вас до пекельного вогню. Паралелі цього святкування можна провести з ідолопоклонством.22 вересня 2023

Численні ісламські вчені з Індії та Пакистану прямо заявили, що цей день не є винятковим і не слід святкувати, оскільки впровадження будь-чого нового в іслам вважається актом «біддат» або нововведенням. В ісламі існує лише два свята: Ід-уль-Фітр і Ід-уль-Адха.

Milad is a Bidah (Innovation in Deen) – Скажіть ні 🚫 святкуванню Мілад-ун-Набі ﷺ або Мілад-ун-Набі ﷺ. Пророк Мухаммад (ﷺ) ніколи не святкував свого дня народження, ні матері віруючих (رضي الله عنهم) не святкували його, ні люди, які найбільше любили пророка Мухаммада (ﷺ) – сахаби (رضي الله عنهم) святкували його.

Чи можна святкувати Маулід ан-Набі (день народження пророка Мухаммеда)? У Корані немає нічого про те, що ми повинні святкувати Маулід ан-Набі або день народження пророка Мухаммеда (мир йому і благословення Аллаха).

Ось чому колоніальні сили намагалися придушити святкування Мауліда, щоб підкорити маси. Сьогодні турки (ханафіти) все ще палко святкують його, малайці (шафії), боснійці (ханафіти), деякі (не салафіти) араби, барелві, суданці.

Згідно з інтерпретаціями салафітів і ваххабітів, святкування Мауліда є формою «бід-а», або нововведенням, як це не визнано в Корані. У Саудівській Аравії, де ваххабізм є переважною інтерпретацією ісламу, день народження Пророка не визнається національним святом.

Оцініть статтю