У чому проблема піролізу пластику?

Низький вихід олії представляє значну проблему з технологією піролізу. Навіть за найкращого сценарію лише 2% пластикових відходів, поданих на піроліз, фактично потраплять у «перероблений» продукт, йдеться у звіті. 27 жовтня 2023 р.

Наразі основними проблемами для піролізу пластикових відходів є відсутність і нестабільна якість вихідної сировини, неефективне і, отже, дороге сортування, відсутність ринків через відсутність стандартизованих продуктів і нечіткі правила поводження з пластиковими відходами.

Простіше кажучи, піролізні установки є енергоємними. Вони також можуть викидати оксид вуглецю, оксиди азоту та діоксид сірки, що призводить до забруднення повітря та води.

Піроліз ЕЛТ в цінні продукти має недоліки, в т.ч подальша обробка продукту, міркування безпеки, занепокоєння щодо забруднення та експлуатаційні витрати. Ці недоліки слід ретельно оцінити та контролювати під час впровадження процесу піролізу шин.

однак, процес піролізу також має значний вплив на навколишнє середовище, в основному через викиди газів. Важливо кількісно оцінити цей вплив на навколишнє середовище та порівняти його з альтернативними методами обробки, щоб визначити найкращу стратегію управління забрудненими змішаними пластиковими відходами.

Крім того, Вейлард підкреслює, що процес піролізу має важливу проблему: значний витік пластикових матеріалів, при цьому приблизно 53% вмісту вуглецю втрачається під час процесу або перетворюється на паливо.

Оцініть статтю