Як грати в 20 запитань як професіонал?

Кожне запитання може бути лише питанням так/ні. Ідея полягає в тому, щоб поступово звужуйте потенційні варіанти, поки не відчуєте впевненість, що знаєте правильну відповідь. Щоразу, коли ви думаєте, що знаєте, що це таке, продовжуйте припускати, навіть якщо ви ще не поставили всі 20 запитань.

З математичної точки зору, якщо кожне запитання побудовано так, щоб виключити половину об’єктів, 20 запитань дозволять запитувачу розрізнити 220 = 1048576 об’єктів. Відповідно, найефективнішою стратегією для двадцяти питань є ставте запитання, які щоразу розділятимуть поле можливостей, що залишилися, приблизно навпіл.

Передумова гри проста: одна людина, яка називається «відповідач», думає про предмет. Інший гравець — «питальник» — задає до 20 запитань «так-ні», щоб визначити, про який об’єкт думає той, хто відповідає. Якщо учасник правильно вгадає 20 питань, він виграє.

Принцип такий гравець щось думає, і штучний інтелект 20Q задає серію запитань, перш ніж вгадати, про що думає гравець. Цей штучний інтелект навчається сам, а інформація передається назад гравцям, які з ним взаємодіють, і не програмується.

"20 запитань" є частиною відомої радіовікторини в США в 1940-х роках, а потім адаптовано для телебачення. Це чудове поєднання розваги та навчання. Один гравець вибирає слово (об’єкт/поняття), а інший гравець/гравці мають вгадати слово, ставлячи першому гравцеві прості запитання «так/ні» (максимум 20).

Переконайтеся, що ви виберіть людину, місце чи річ, про яку знає більшість людей у ​​вашій групі. Наприклад, ваш предмет може бути «Мерилін Монро», оскільки вона досить відома, і більшість людей зможуть здогадуватися про неї. Ви також можете вибрати щось на зразок Нью-Йорка, Ейфелевої вежі або навіть хмари чи сонце.

Оцініть статтю