Як подякувати за співчуття?

Дякуємо за ваші слова розради та співчуття з приводу втрати [ім’я померлого]. Ваша підтримка в цей важкий час для нас дуже важлива. «Шановний [ім’я]! У важку годину прощання з [ім’я покійного] ви показали нам, що ми не самотні у своєму горі.

Дякую всім вам співчуття заявили. Дякуємо всім, хто надіслав нам письмове співчуття. Дякуємо всім, хто прийшов на панахиду і приніс нам квіти. Дякуємо за кожен прекрасний жест і кожне добре слово, яке показало нам, що ми не самотні у своєму горі.

Ми хотіли б сказати велике спасибі всім, хто відчув зв’язок з нами в тихому сумі та висловив своє співчуття з такою любов’ю. виражений у спосіб. Прощання – це ще й спогад за співчуття та допомогу, яку мені надали рідні, друзі, знайомі та сусіди.

Дякую за особисті слова, за виявлене співчуття і за увагу (гроші, подарунок). Приклад тексту може бути таким: «Я дякую вам від усього серця за те, що висловили мені своє співчуття.

Коли потрібно надсилати подячну листівку за траур? Чим довше ви чекаєте, щоб надіслати листівку подяки, тим менший вплив вони матимуть на одержувачів. Іншими словами, ми заохочуємо вас використовувати свої листівки подяки якнайшвидше після похорону та панахиди відправити.

Порада 1: Скажіть спасибі різними способами

  1. Дуже дякую за…
  2. Дякуємо за…
  3. Дуже дякую…
  4. Дуже дякую…
  5. Дякую, дякую, дякую…
  6. Я сповнений вдячності…, Ми сповнені вдячності…
  7. Я вдячний…, ми вдячні…
  8. Я висловлюю свою подяку…, Ми висловлюємо свою подяку…
Оцініть статтю