Як працює багатодіапазонний компресор?

Багатодіапазонний компресор розбиває частотний спектр на окремі смуги. Кожна смуга частот також має спеціальні параметри стиснення. Застосування різного ступеня стиснення до окремих частотних діапазонів дає вам більше контролю. Багатосмуговий компресор – це, по суті, еквалайзер і компресор в одному.

Недоліком багатодіапазонних компресорів найчастіше є те, що складність параметризації, оскільки частоти переходів, а також параметри компресора для кожного діапазону повинні бути встановлені.

Ймовірно, найпоширенішим застосуванням багатосмугового стиснення у виробничому контексті є створення відповідності в нерівному записі. Це може бути басовий інструмент, який втрачає баси на вищих нотах, або запис вокалу, де співаку важко володіти мікрофонною технікою та час від часу віддаляється від мікрофона.

Основне призначення багатосмугового стиснення За допомогою багатосмугового стиснення можна застосувати стиснення від 0 до 200 Гц, вирівняйте нижню частину, щоб зробити її однорідною. Застосування додаткового компенсаційного підсилення на вибраній смузі частот виділить його, тож у вас залишиться різкий і рівномірний звук низьких частот.

Недоліки багатоступінчастого компресора зводяться до вартість, розмір і складність обслуговування. Вартість: багатоступінчастий компресор дорожчий, ніж одноступінчастий компресор аналогічної потужності. 3-ступінчастий компресор буде дорожчим, ніж двоступеневий компресор.

Оцініть статтю