Як працює файлова система Linux?

Структура файлової системи Linux Файлова система призначена для керування енергонезалежними даними зберігання шляхом організації їх у файли та каталоги, до яких користувачі та програми можуть отримувати доступ і змінювати їх.. Linux використовує різні файлові системи, такі як ext4, XFS, Btrfs, JFS і ZFS, для керування та зберігання даних на пристроях зберігання.

Система Linux, як і UNIX, не робить різниці між файлом і каталогом, оскільки каталог – це просто файл, що містить імена інших файлів. Програми, служби, тексти, зображення тощо – це файли. Пристрої введення та виведення, і взагалі всі пристрої, вважаються файлами відповідно до системи.

Далі йде Linux ієрархічна файлова система, що означає, що він організовує файли та каталоги у деревоподібній структурі. На вершині цієї ієрархії знаходиться кореневий каталог (“/”), і все в системі походить від нього. Ось спрощена розбивка: Кореневий каталог (“/”): каталог верхнього рівня у файловій системі Linux.

Ext4 Ext4 є найпоширенішою файловою системою за замовчуванням для багатьох дистрибутивів Linux. Він є наступником Ext3 і має різноманітні покращення, зокрема кращу продуктивність, збільшені обмеження на розмір файлу та швидшу перевірку файлової системи.');})();(function(){window.jsl.dh('Ura1ZsX5L-T8ptQPtYGT4QQ__35) ','

Файлова система Linux — це структурований набір файлів на диску або розділі. Розділ — це сегмент пам'яті, який містить певні дані. У нашій машині можуть бути різні розділи пам'яті. Як правило, кожен розділ містить файлову систему.

Оцініть статтю