Як працює силове дишло?

Силові дишла починають набувати все більшої популярності у фрезерних верстатах, оскільки вони є повністю автоматизованою версією дишла. Як це працює, це by за допомогою стисненого повітря для затягування та послаблення шпинделя, надаючи оператору легкий спосіб заміни інструментів.

Потужність дишла (Dbhp) є потужність, виміряна в точці знаряддя, прикріпленого до трактора, дишла або 3-точкової навіски. Під час випробування трактора тензодатчик розміщують між трактором і вантажем. Сила тяги та швидкість руху реєструються та використовуються для розрахунку потужності дишла.

Простіше кажучи, дишла є стрижень, який проходить через вал шпинделя і втягує тримач інструменту з інструментом у внутрішній отвір вала шпинделя. При цьому дишло діє на саму державку, утримуючи її в шпинделі. По суті, це затискний механізм.

Як правило, над дишлом є ударний гайковерт (електричний або пневматичний) і поршень, який опускає ударний гайковерт на шліцьовий кінець дишла. Після зачеплення зі шліцями на ударний привод подається напруга, а дишло затягується.

Дишло працює за допомогою a різьбовий механізм. Він складається з різьбового стрижня або вала, який з’єднаний зі шпинделем верстата на одному кінці та має механізм для захоплення та відпускання тримача інструменту на іншому кінці.

Силові дишла PowerLock™ автоматизувати фрезерні верстати «колінного типу», скоротити час зміни інструменту та збільшити час різання в циклі. Автоматичне або механічне дишло скорочує час, необхідний для заміни інструментів, на 75% порівняно з ручною заміною за допомогою гайкових ключів.

Оцініть статтю