Як працює унітаз з водяним замком?

Водяна пастка працює, створюючи фізичний бар’єр – «шапку» води – між вашим унітазом і ширшою дренажною системою. Типова форма гідрозатвору – це зігнута частина труби, часто у формі S або P, залежно від установки.

Водяна пастка – це ділянка труби, яка зігнута у вигляді різкого вигину, що спричиняє утворення невеликого накопичення води та її утримання в трубі.. Це означає, що повітряні маси з кожного боку води та вигину зберігаються окремо, і таким чином вода замикає повітря у двох різних кишенях.

Звичайний сифон запобігає проникненню запахів стічних вод у ваш будинок. Він робить це, маючи форму S або U і утворюючи пробку з водою в трубі. Це означає, що у ванній кімнаті не відчувається особливо запах стічних вод.

Тому вони популярні у ванних кімнатах і ванних кімнатах. Кишеньковий водяний замок заснований на трубці, яка занурена в чашку (кишеню), яка залишає частину води позаду, щоб повітря не міг проходити. Але так само, як і трубчасті водяні замки, кишенькові водяні замки також можна відсмоктувати під негативним тиском.

Замініть зливну трубу в підлогу – як це зробити. Витріть забруднення з поверхні ганчіркою та промийте душовою насадкою. Вставте новий сифон у зливний отвір. Притисніть гідрозатвор, щоб він був дійсно герметичним. Завершіть, змивши воду в каналізацію підлоги, щоб сифон наповнився водою.

Глибина закриття Глибина бар’єру, утвореного водою у водозабірнику, має становити не менше 50 міліметрів. Глибина закривання повинна запобігати просочуванню відпрацьованого повітря із сифона.

Оцініть статтю