Як працювати з порожньою сторінкою?

Пишіть — у більшості випадків найкращий спосіб вилікувати тривогу порожніх сторінок — це просто почати писати. Почніть з основних ідей у ​​невеликих темах або спробуйте написати менші частини, але важливо почати з чогось. І не забувайте, ви не можете покращити з порожньої сторінки.

Ось кілька порад, як подолати цю поширену, звичайну перешкоду:

  1. Нехай сторінка не буде пустою. На найпростішому, найпростішому рівні цей страх може полягати в тому, щоб розпочати — побачити порожню сторінку. …
  2. Напишіть план. …
  3. Проговоріть це (а потім зашифруйте). …
  4. Знайдіть моделі/шаблони.

Щоб подолати синдром порожньої сторінки:

  1. Пишіть, як тільки ви потрапите в творчий потік.
  2. Пишіть те, що вам подобається читати.
  3. Читайте багато книг і не бійтеся черпати натхнення.
  4. Почніть історію в середині дії, пропускайте нудні уривки, якщо вони блокують вас.

Ваш розум раптово порожній, як аркуш паперу перед вами; як би ти не старався, слова просто не приходять. Це, мої друзі, страшний синдром порожньої сторінки (BTS), також відомий як «синдром порожнього екрану», оскільки сьогодні ми більше друкуємо, ніж пишемо.

Будьте послідовними. Ви щодня заходите на сторінку. Ти пишеш годину, півгодини, 20 хвилин. Ви робите все, що можете зробити.

Навіть якщо ваш розум кишить думками та ідеями, насправді викласти їх у словах може здатися надзвичайно важкою справою. Отже, ви закінчуєте не в змозі думати ні про що інше, але так само не в змозі почати. Це синдром порожньої сторінки (також відомий як письменницький блок).

Оцініть статтю