Як правильно, народився чи народився?

Коли ви говорите про певний день, правильний прийменник «увімкнено». Речення має бути таким: «Я народився 2 квітня». Якщо ви говорите про період часу, протягом якого ви народилися, ви б використовували «в». Наприклад, ви б сказали: «Я народився в квітні» або «Я народився в 1986 році». 17 квітня 2022 р.

Якщо ви говорите про рік, місяць або сезон, то це має бути: Народився в. Приклад: Я народився в 1980 році (травень, літо). Якщо ви говорите про день тижня чи свято, то це має бути День народження.

In — правильний прийменник.. Ми народилися в певний місяць, але в певний день: «Вона народилася в серпні в четвер, 10 числа», або можна сказати: «Вона народилася 10 серпня». Коли ми включаємо день або номер дня, ми використовуємо on.

Використовуйте слово «народився», коли йдеться про рік, місяць чи будь-який період без конкретного дня. Наприклад, «Вона народилася в 1990 році» або «Він народився в липні». Однак перемикайтеся на «народився», коли згадуєте певний день.

Ви зазвичай говорите «народився в», якщо маєте на увазі місце народження (наприклад, народився в Монтані, народився в Парижі, народився в лікарні) і «народився», якщо ви маєте на увазі конкретно дату народження (наприклад, народився 8 березня 1958 р.).

Якщо ви використовуєте лише ці два слова, правильний прийменник «в». Мій брат народився в січні. Але якщо додати ще якусь інформацію, ситуація може змінитися, наприклад: Мій брат народився 19 січня.

Оцініть статтю