Як приготувати паніровку?

Під час панірування продуктів слід завжди дотримуватися такого порядку: спочатку борошно, потім яйце і, нарешті, панірувальні сухарі. Борошно гарантує, що яйце, яке діє як клей для панірувальних сухарів, не зісковзне з поверхні м’яса. Якщо ви будете дотримуватися цього порядку, панірування буде ідеально прилипати.

там панірування для котлет Насправді міланський стиль має включати в себе спочатку паніровку в сухарях, потім занурення в яйце, а потім знову паніровку в сухарях, завдяки чому воно добре злипається і таким чином уникне того, що після приготування паніровці відірватися.

Вбираючий папір, ніколи не викладайте котлету на тарілку, вистелену вбираючим папером: гарне смаження – це збалансоване смаження, при якому з м’яса не повинно стікати надлишок олії, олії, яка може розм’якшити паніровку та спричинити її розпадання.

Використання в паніровці борошна і яєць створює в’язку поверхню м’яса. Таким чином панірувальні сухарі прилипають до суміші та залишаються твердими навіть під час приготування.

Ще одна помилка, яку ви мені часто говорите, полягає в тому, що тісто відходить від кальмарів. Щоб уникнути цієї неприємної незручності, я можу вам порадити ніколи не соліть молюсків, посипаних борошном, оскільки сіль витягує воду, і це спричиняє відрив тіста від кілець.

Тому ми знаємо, що вода є ворогом смаження будь-яка вологість призведе до витоку між їжею та зовнішнім паніруванням, що спричинить її від’єднання під час приготування.. Отже, якщо ви добре висушите їжу, самі панірувальні сухарі ніколи повністю не прилипнуть до поверхні.

Оцініть статтю