Як розраховується відбивна здатність?

Відбивну здатність можна розрахувати як p(y) = Gr(y)/Gi(y) де p — коефіцієнт відбиття, y — довжина хвилі світла, Gr — відбите випромінювання, Gi — падаюче випромінювання. Обчисліть відбивну здатність із відбивної здатності.

Таким чином, загальне рівняння для відбивної здатності на межі розділу між двома матеріалами визначається як: R=(n1−n2n1+n2)2. у випадку повітря/скла n є дійсним, але, скажімо, для напівпровідників або металів, де поглинається випромінювання, n є комплексним числом із n_=nr−ik.

Відбивна здатність є квадрат величини коефіцієнта відбиття Френеля, який є відношенням відбитого до падаючого електричного поля; таким чином, коефіцієнт відбиття можна виразити як комплексне число, яке визначається рівняннями Френеля для одного шару, тоді як коефіцієнт відбиття завжди є …

Можна розрахувати значення відбивної здатності як функцію кута падіння за допомогою формул Френеля, якщо відомі показник заломлення n і показник поглинання χ матеріалу зразка. де n21 = n2/nh, а θ – кут падіння випромінювання з першого середовища на друге відносно нормалі до поверхні.

Коефіцієнт відбиття вимірюється освітлення зразка світлом і вимірювання відбитого від зразка світла. Відбите світло складається з дзеркально відбитого світла та дифузно відбитого світла, які в сукупності називають повним відбитим світлом (дзеркально відбите світло плюс дифузно відбите світло).

в даний час жоден дзеркальний матеріал не може відбити 100% видимого світла. Однак це можна зробити за дуже конкретних параметрів для однієї довжини хвилі або «кольору» світла, сказав Менон.

Оцініть статтю