Як укласти договір, щоб хтось повернув гроші?

Вкажіть, що погоджується зробити кожна сторона. Чітко пропишіть умови позики. Включіть в угоду інформацію про дату позики, умови платежу, відсотки, графік платежів, прострочені платежі, дефолт та будь-які інші деталі. Поясніть, що договір представляє собою всю угоду.

Поради щодо повернення грошей

  1. Будьте прямими та чесними: не ходіть навколо даху. …
  2. Поставтеся з розумінням: якщо ваш друг не може відплатити вам, запропонуйте розробити план оплати, щоб дати йому додатковий час.
  3. Встановіть кінцевий термін: коли ви просите повернути гроші, важливо встановити кінцевий термін повернення.

Офіційний лист-вимога також є варіантом. Непрямо повідомляйте про потребу в грошах, кидаючи натяки. Такий підхід може спонукати друга чи члена родини вжити заходів і повернути заборговані кошти. Надайте можливість погашення кредиту частинами, щоб полегшити фінансовий тягар для особи, яка вам винна.

Що робить договір юридично обов’язковим? Щоб зробити договір юридично обов’язковим, він має містити кілька ключових елементів: Пропозиція та прийняття — одна сторона має щось запропонувати (гроші, послуги, права тощо), а інша сторона має прийняти пропозицію. Розгляд — вигода, яку отримують обидві сторони.

Як використовувати простий шаблон платіжної угоди

  1. Збирайте інформацію. Перед створенням платіжної угоди необхідно зібрати необхідну інформацію про обидві сторони. …
  2. Створіть угоду. …
  3. Окресліть платіжні реквізити. …
  4. Отримати підписи. …
  5. Відправити договір. …
  6. Слідкуйте за графіком виплат.
Оцініть статтю