Як ви лікуєте вросле волосся NHS?

Використовуйте теплу — не гарячу — воду та невеликі кругові рухи, щоб промити уражені ділянки мочалкою, щіткою для пілінгу або гелем чи скрабом для пілінгу. Ви також можете видалити вросле волосся, яке закрутилося або закрутилося назад у шкіру обережно витягніть його стерильною голкою, шпилькою або пінцетом.

Звільніть видиме вросле волосся, вставивши стерильну голку під кожну волосяну петлю та обережно піднявши кінчик, який знову вріс у шкіру. Промийте шкіру та нанесіть прохолодну вологу тканину на кілька хвилин. Потім використовуйте заспокійливий засіб після гоління.

Експерти рекомендують припинити голити, вищипувати, вищипувати або депілювати воском зону врослого волосся, оскільки зазвичай вони проходять самостійно через пару тижнів. Важкі випадки можуть зайняти кілька тижнів. Спроба видалити їх іноді може перешкодити процесу загоєння та призвести до того, що вони триватимуть довше.

Домашні засоби

  1. постійно підтримувати чистоту кісти та області навколо неї.
  2. уникайте гоління навколо кісти, оскільки це може занести бактерії та викликати інфекцію.
  3. накладення теплих компресів кілька разів на день, щоб допомогти волоску вирости та наблизити кісту до поверхні, дозволяючи їй дренувати.

Використовуйте продукти, виготовлені з таких інгредієнтів, як пероксид бензоїлу та саліцилова кислота — ці хімічні ексфоліанти позбавляються мертвої шкіри навколо та на верхівці врослого волосся, дозволяючи волоссю звільнитися, – каже Вайнштейн.

Оцініть статтю