Як ви садите насіння японської примули?

Посійте тонко. Полийте їх гарною трояндою. Помістіть лоток для насіння (перфорований) такого ж розміру над посівами (щоб захистити насіння, коли вони залишаються на відкритому повітрі) і зважте його каменем. Залиште ділянку в затіненому місці на відкритому повітрі. Регулярно оглядайте та поливайте за потреби.

Розмножують насінням. Висівають на поверхню компосту, як тільки дозріють, наприкінці зими або ранньою весною. Можна розмножувати поділом восени і ранньою весною. Укорінюють живці в період спокою взимку.

До найпростіших для вирощування з насіння примул відносяться гібриди поліантових садових, P. vulgaris, P. Веріс, П. elatior і кілька видів канделябрових примул, включаючи P.

Пересадіть розділені частини в добре підготовлений грунт. Посів насіння: посійте насіння примули в приміщенні наприкінці зими або ранньою весною, а розсаду пересадіть на вулицю. після останнього морозу. Насіння також можна висівати прямо на відкритому повітрі восени для раннього весняного цвітіння.

Наприкінці зими посадіть насіння будь-якого типу вечірньої примули в приміщенні та очікуйте проростання 10 днів. Крім того, посійте насіння там, де ви хочете, щоб рослини росли, почніть з придбаних рослин або викопайте та перемістіть маленькі рослини з природних колоній.

відкрита тінь японська примула витривала до зони USDA 4 (мінімальна температура -30 градусів за Фаренгейтом). Рослини найкраще ростуть у прохолодних і вологих умовах — у світла до відкритої тіні, а також у багатому гумусом ґрунті з нейтральним або кислим рН.

Оцініть статтю