Як виготовляють зелене добриво?

Сидерати вносять внесення рослинних матеріалів (свіжоскошених бур'янів або сміття посівів у сівозміні) у ґрунт, поки він ще зелений. Після гниття сидерати збагачують ґрунт органічними речовинами і меншою мірою такими поживними речовинами, як N і P.

Зелений нерозкладений матеріал, який використовується як гній, називається зеленим добривом. Його отримують двома способами: шляхом вирощування сидератів або шляхом збору зеленого листя (разом з гілочками) з рослин, вирощених на пустирях, польових насипах і в лісі.

Існує вартість придбання насіння, щеплення та посадки, а також вартість припинення посіву зеленого добрива на потрібній стадії. Існує також додаткова вартість невирощування товарного врожаю в цьому році та більшого виснаження запасів вологи в ґрунті в посушливіших районах порівняно з обробкою ґрунту або хімічним паром.

Листя дерев лісу є основним джерелом зелених листових добрив. Ще одним джерелом зеленого гною є рослини, що ростуть на пустирях, у польових насипах тощо.

Сидерати є органічним способом: підвищують родючість ґрунту, в тому числі додають цінний азот. покращують структуру ґрунту, забезпечуючи кращий дренаж або утримання води. пригнічувати бур'яни. залучати корисних комах та інших хижаків.

Покривні культури є «зеленими добривами», коли садівник перетворює їх у ґрунт для забезпечення органікою та поживними речовинами. Сидерати включають бобові, такі як вика, конюшина, квасоля і горох; трави, такі як райграс однорічний, овес, ріпак, озима пшениця та озиме жито; і гречка.

Оцініть статтю