Як вилікувати котячий вестибулярний синдром?

Лікування вестибулярної атаксії у кішок спрямоване на лікування вестибулярного синдрому, який її спричинив. У разі хронічного отиту необхідно лікувати запалення внутрішнього вуха, як правило, за допомогою місцевої, пероральної або ін’єкційної терапії кортизоном і протизапальними препаратами..

Незважаючи на те, що при появі симптомів вестибулярного синдрому ця патологія може здаватися серйозною та інвалідною для нашого чотириногого друга, у більшості випадків симптоми зменшуються через 3-5 днів від початку лікування, з повне загоєння протягом 2-3 тижнів.

Лікування вестибулярного синдрому Лікування вестибулярного синдрому поділяється на три основні фази: Лікування запаморочення шляхом застосування препарату проти запаморочення, заспокійливого та/або протиблювотного засобу. Вестибулярна реабілітація, яку повинен виконувати вестибулярний фізіотерапевт.

Лікування вестибулярного синдрому у кішок ґрунтується на виявленні та усуненні першопричини. Якщо це неможливо, у деяких випадках використовуються глюкокортикоїди через їх протизапальний ефект або діазепам як анксіолітик.

Аерозольна терапія муколітиками і фізіологічним розчином може запропонувати полегшення. Антибіотики широкого спектру дії можуть бути призначені для запобігання вторинних бактеріальних інфекцій. Каліцивіруси котів можуть зберігатися в навколишньому середовищі приблизно 1 місяць і є стійкими до багатьох звичайних дезінфікуючих засобів.

У пацієнтів із вестибулярним нейронітом лікування запаморочення служить лише для полегшення симптомів і забезпечує такі ліки, як меклізин або лоразепам. Нудоту і блювоту можна зняти за допомогою таблеток або супозиторіїв, що містять препарати, що зменшують нудоту (наприклад, прохлорперазин).

Оцініть статтю