Як встановити ймовірну причину?

Простіше кажучи, суддя зазвичай визначає ймовірну причину шляхом перевірки фактів, наведених у заяві офіцера про припис (аффидевіт). Наприклад, якщо поліція підозрює, що в конкретному будинку зберігаються викрадені речі, вона повинна надати підтверджуючі докази для виправдання ордера на обшук. 13 жовтня 2023 р.

Приклади ймовірної причини Ось кілька поширених прикладів: Правоохоронець зупиняє когось за порушення ПДР. Офіцер помічає засоби для вживання наркотиків на передньому сидінні або помічає, що водій невиразно говорить, перебуває в стані алкогольного сп’яніння та, ймовірно, вчиняє наркотичний стан.

Існує чотири категорії доказів, на які можна поділитися при встановленні ймовірної причини. До них відносяться спостереження, обставини, експертиза та інформація: Докази спостереження базуються на тому, що офіцер бачить, відчуває запах або чує.

ймовірна причина 51% правди або вище вимагає, щоб злочин вчинила конкретна особа: арешт та/або висунення обвинувачення присяжними цій особі.

Ймовірна причина може існувати лише тоді, коли є факти, які б привели розумну особу до висновку про те, що злочин стався. Це не повинно призводити до впевненості в тому, що злочин стався, але до сильного висновку, що злочин, ймовірно, мав місце.

Для встановлення ймовірної причини поліцейські повинні вміти наводити об'єктивні факти або обставини, які привели їх до думки про вчинення злочину підозрюваним. Наприклад, поліцейський не може заарештувати когось або обшукати машину на основі передчуття чи інтуїції. Вони повинні використовувати факти для підтвердження своїх міркувань.

Оцініть статтю