Як змусити дзигу падати повільніше?

Саме модифікації, які вони застосовують до своїх дзиг, створять повільно падаючий корабель. Модифікації включають: зміна розміру, форми та вигину пропелерів; додавання ваги до основи за допомогою стрічки, канцелярських скріпок або додаткового паперу; і створення тривимірних фігур, таких як петлі та трикутники, за допомогою паперу.

молекули, спричиняючи поштовх на об’єкт, протилежний напрямку, у якому він рухається. Додавання скріпок до дзиги призводить до того, що дзига падає швидше (менше часу). внаслідок чого об’єкт падає повільніше (більше часу).

Поворот крил змушує їх обертатися в протилежному напрямку. Чим довші крила, тим повільніше падіння через підйом на більшій площі крил. Чим більше скріпок, тим швидше падіння та обертання через більшу вагу.

Дія гвинта створює силу вгору, але вага механізму, прикріпленого до лопатей, створює силу в напрямку вниз. Окрім вгору та вниз, повітря, що мчить повз механізм викликає опір, а також діє, щоб тягнути його вниз.

Необертова дзига не може стояти вертикально, вона падає тому що земля тягне його. Це тяжіння називається гравітацією. Коли верхня частина обертається/обертається, виникає гіроскопічний ефект, який утримує її вертикально.

вгору Тепер приклейте дві ручки для рукоділля. І два дерев’яні блоки, а потім ще дві палиці для рукоділля з боків. Потім прив’яжіть мотузку до середньої обмотки, яка обтягнеться навколо середини обертового концерту.

Оцініть статтю