Як зробити гніздо для горобця?

Наявність легкого доступу до їжі та хороших місць для гніздування, наприклад кількох гніздових ящиків, особливо важливі для горобця. Годувати горобців годиться цілий рік. Навесні горобець потребує їжі з додатковим білком. У літні місяці ви можете сміливо давати йому універсальну насіннєву суміш.

The Розмір отвору 34 мм ідеально підходить для домашніх горобців. Гнізда можуть висіти під карнизами, жолобами або на стінах, захищених від прямого сонячного світла та сильного вітру. Для безпеки вони повинні бути розміщені на висоті не менше 3 метрів від землі. Матеріали для вкладення не потрібні, усі гвинти та кріплення включені.

Зберігайте висоту передньої, задньої та бокових частин однаковою, але зробіть нижню, передню, задню частину та дах довшими. Не додавайте окуня! Він пропонує хижакам опору для легшого доступу, а горобцям це не потрібно. Найкращий час для встановлення гніздового ящика – осінь, оскільки деякі птахи можуть використовувати його як зимовий сідалок.

Поведінка, розмноження та гніздування хатнього горобця Гнізда є побудований із сухої трави чи соломи й вистелений пір’ям, волоссям, ниткою та папером. Іноді вони знаходяться на відстані всього 20-30 сантиметрів один від одного. Самки домашнього горобця зазвичай відкладають від двох до п’яти яєць, але в одній кладці зареєстровано до семи.

Домашні горобці часто ночують близько один до одного, а гнізда можуть бути лише на відстані 20-30 см одне від одного. Вони також будуть використовувати гнізда. Основний сезон їх розмноження припадає на з квітня по серпень і більшість птахів відкладають дві-три кладки.

Оцініть статтю