Яка архітектура музичного плеєра на основі емоцій?

Камера фіксує зображення користувача, визначає вираз обличчя людини, відображає настрій і відтворює музику відповідно до створеного списку відтворення. Музичний програвач на основі емоцій допомагає користувачеві, відчуваючи їхні емоції, відтворює пісню, а також рекомендує пов’язані пісні, які заспокоюють або резонують із душевним станом користувача.

Поняття емоційної архітектури відноситься до підкреслюючи емоційний вплив, який може запропонувати структура або територія. У минулі часи конструкції були складними. Крім особистості, структури представляли спільноти, в яких вони були побудовані. Кожна держава мала своєрідні архітектурні особливості.

За своєю суттю, емоційна архітектура – це ремесло проектування простору, щоб викликати певні емоційні реакції. Він виходить за рамки традиційного дизайну інтер’єру, заглиблюючись у психологічну сферу того, як середовище впливає на наш настрій і мислення.

Анотація: Вміння читати емоції людини з її обличчя має вирішальне значення. За допомогою камери необхідний вхідний сигнал одразу отримує з обличчя суб’єкта. Ці вхідні дані можуть використовуватися, серед іншого, для отримання даних, за якими можна визначити настрій людини.

Терапію, орієнтовану на емоції (EFT), можна визначити як практика терапії. на основі розуміння ролі емоцій у психотерапевтичних змінах. Технологія EFT заснована на детальному та ретельному аналізі значень і внеску емоцій у людський досвід і зміни в психотерапії.

Оцініть статтю