Яка гіпотеза експерименту зі стрибаючим яйцем?

Бульбашки, які спостерігаються під час занурення яйце в оцті це вуглекислий газ. При зануренні мариноване яйце протягом двох днів він прореагував з оболонкою яйце розчиняючи його, і в процесі осмосу вода з оцту пройшла через еластичну мембрану всередину яйце.

Пояснення цього явища просте: ЩІЛЬНІСТЬ! Під час експерименту «Яйце в солоній воді» ви змогли переконатися, що яйце, поставлене в солону воду, плавало, а яйце, поставлене у воду з-під крана, ні. Оскільки солона вода щільніша за прісну, яйце не тоне, як зазвичай..

Згідно з гіпотезою EGG, якщо репродуктивна система людини ставить дилему між конкуруючими потребами, то енергетичні потреби плода та енергозабезпечення матері є конкурентами, а не енцефалізація та двоногість.

Оцтова кислота в оцті реагує з карбонатом кальцію в яєчній шкаралупі з утворенням вуглекислого газу. (бульбашки газу, які виділяються в шкаралупі яйця). При достатній кількості оцту вся яєчна шкаралупа зникає.

Додавання солі до води збільшує густину розчину, тому що сіль збільшує масу, не змінюючи суттєво об’єм. Коли у воду додається достатня кількість солі, щільність розчину солі стає більшою, ніж густина яйця, тому яйце буде плавати!

Гіпотеза: якщо яйце помістити в білий оцет на 48 годин, яєчна шкаралупа розчиниться, і яйце вискочить, тому що кислота в оцті реагує з карбонатом кальцію і виробляє вуглекислий газ (відбувається хімічна реакція). Залежна змінна: яєчна шкаралупа. Контрольна змінна – яйце та…

Оцініть статтю