Яка найкраща часова складність?

Найкращий випадок: це визначається як умова, яка дозволяє алгоритму завершити виконання оператора за найкоротший проміжок часу. У цьому випадку час виконання служить нижньою межею часової складності алгоритму.11 жовтня 2023 р.

O(1): Постійна складність часу — Найефективніша часова складність, оскільки розмір вхідних даних не впливає на продуктивність алгоритму. O(log n): Логарифмічна складність. O(n): лінійна складність — найчастіше, оскільки розмір вхідних даних прямо пропорційний продуктивності алгоритму.

Нотація Big-O описує час виконання програми в найгіршому випадку. Ми обчислюємо Big-O алгоритму, підраховуючи, скільки ітерацій алгоритм займе в найгіршому випадку з введенням N. Зазвичай ми консультуємося з Big-O, оскільки ми завжди повинні планувати найгірший випадок.

O(n*logn) Оптимальна часова складність швидкого сортування O(n*logn). Середня складність випадку – виникає, коли елементи масиву знаходяться в перемішаному порядку, який неправильно зростає та спадає. Середня складність випадку швидкого сортування становить O(n*logn).');})();(function(){window.jsl.dh('Asq4ZofjAa_97_UP7LPR4Q0__41','

O(1) Найкраща часова складність алгоритму бінарного пошуку: О(1) Щоб знайти цільовий елемент, потрібно лише одне порівняння. Отже, найкраща складність – O(1).');})();(function(){window.jsl.dh('Asq4ZofjAa_97_UP7LPR4Q0__46','

Найкращий випадок: це визначається як умова, яка дозволяє алгоритму завершити виконання оператора за найкоротший проміжок часу. У цьому випадку час виконання служить нижньою межею часової складності алгоритму.

Оцініть статтю