Яка поведінка дітей із дефіцитом заліза?

У немовлят з хронічним важким дефіцитом заліза спостерігається прояв підвищений страх, нещастя, втома, низька активність, настороженість, урочистість і близькість до матері під час вільної гри, розвиваючого тестування та вдома (11–17).

Повідомлялося, що низький рівень феритину в дитинстві впливає на розвиток центральної нервової системи, що призводить до розумової відсталості та поведінкових розладів..

Діти із залізодефіцитною анемією можуть легко втомлюються, мають бліду шкіру та губи, прискорене серцебиття. Залізодефіцитна анемія зазвичай виявляється під час аналізу крові під час звичайного медичного огляду. Легку залізодефіцитну анемію зазвичай лікують шляхом дотримання дієти, багатої на залізо, або прийому пероральних добавок заліза.

Анемія, спричинена дефіцитом заліза, є дуже поширеним захворюванням у жінок і дітей. Дефіцит заліза проявляється втома, поганий настрій, тривога, неспокій, серцебиття та головний біль. Неповноцінне харчування може бути причиною дефіциту заліза в незаможних верств населення.

У цьому огляді вивчено останні дані досліджень біохімії центральної нервової системи та досліджень на людях про те, що дефіцит заліза негативно впливає на поведінку погіршення когнітивних функцій, спричинення некогнітивних розладів та обмеження активності та працездатності.

Так, існує тісний зв’язок між дефіцитом заліза та перепадами настрою. «Дефіцит заліза може призвести до когнітивних проблем у дітей. У дорослих це пов’язано з розладами настрою та тривожними розладами, туманністю мислення.

Оцініть статтю