Яка релігія євангеліста сьомого дня?

Церква адвентистів сьомого дня є a Протестантська християнська деномінація тисячоліть яка була заснована в 1860-х роках у США. Назва «Адвентисти сьомого дня» заснована на дотриманні Церквою «біблійної суботи» в суботу, сьомого дня тижня. 30 липня 2009 р.

Адвентисти сьомого дня підтримують центральні доктрини протестантського християнства:

  • «Що Бог є Всевладним Творцем, тримачем і правителем всесвіту, і що Він вічний, всемогутній, всезнаючий і всюдисущий.
  • Що Божество, Трійця, складається з Бога-Отця, Христа-Сина та Святого Духа.

Це Церква адвентистів сьомого дня (АСД). адвентистська протестантська християнська деномінація яка відрізняється дотриманням суботи, сьомого дня тижня за християнським (григоріанським) та єврейським календарем, як суботи, акцентом на неминучому Другому пришесті (приході) Ісуса Христа та його…

Ні, адвентизм сьомого дня не є формою мормонізму. Хоча обидві конфесії вважаються частиною ширшої християнської традиції, вони мають різні вірування та практики. Адвентисти ніколи не пропагували полігамії, вони також не мають центральної ієрархії чи керівного органу.

Хоча адвентисти і католики дотримуються однакових вчень, але вони мають кілька дуже різних практик і вірувань у порівнянні з католиками. Ці великі відмінності включають дієту, загробне життя, одяг і прощення. Найпомітнішою відмінністю є день, який адвентисти призначають для богослужіння.

Відповідь: У той час як адвентисти сьомого дня і Свідки Єгови приділяють особливу увагу Другому пришестю Христа, це різні деномінації з окремою історією та окремими практиками. Адвентисти сьомого дня виникли з адвентистського або «міллеритського руху після Великого розчарування 1844 року».

Оцініть статтю