Яка різниця між халькогеном і халькогенідом?

Елементи 16-ї групи відомі як халькоген (наприклад, кисень, сірка, селен, телур і полоній). Термін «халькогеніди» означає хімічну сполуку, що складається принаймні з одного аніону халькогену, за винятком кисню, і принаймні одного електропозитивного елемента (метали).

Елементи 6а групи називаються халькогенами тому що деякі з елементів можуть утворювати руди або гірські породи, що містять метали, з іншими елементами. Слово «мел» походить від грецького слова «руда», тоді як «ген» означає «утворення».

Використання включає інфрачервоні детектори, формована інфрачервона оптика, така як лінзи, та інфрачервоні оптичні волокна, головною перевагою яких є те, що ці матеріали пропускають в широкому діапазоні інфрачервоного електромагнітного спектру.

сімейство кисню Халькогени (рудоутворення) (/ˈkælkədʒənz/ KAL-kə-jənz) — хімічні елементи 16 групи періодичної таблиці. Ця група також відома як родина кисню.');})();(функція(){window.jsl.dh('R7K4ZobeIZWrwbkP9eKi4Ag__45','

Він складається з кисню (O), сірки (S), селену (Se) і телуру (Te). Халькогенід складається з елементів II–VI груп. Потім його можна модифікувати в декілька типів халькогенідів, наприклад I–III–VI2, I2–V–VI4, I2–II–IV–VI4 та I2–IV–VI3.

халькоген в американській англійській (ˈkælkədʒən, -ˌdʒen) іменник. Хімія. будь-який з елементів кисню, сірки, селену, телуру та полонію, які утворюють VIa групу в періодичній системі.

Оцініть статтю