Яка різниця між підводними човнами типу 7 і типу 9?

Найвідомішим підводним човном Другої світової війни був тип VIIc; у SH3 тип VII використовується для потоплення кораблів у Великобританії та навколо неї. Тип IX — це значно більша підводна лодка великої дальності, яка використовується для топлення кораблів у Південній Атлантиці. Обидва мають свої переваги: ​​тип IX набагато більший і, на мій погляд, виглядає набагато крутіше. 9 квітня 2007 р.

Тип VIIC був ефективною бойовою машиною і був помічений майже скрізь, де діяли підводні човни, хоча його радіус дії лише 8500 морських миль був не таким великим, як у більшого типу IX (11 000 морських миль), що сильно обмежувало час, який він міг витратити. в дальніх течіях західної та південної Атлантики…

Швидкі та стрункі, ці човни були більш міцної конструкції, і це стало ще більш популярним під час Другої світової війни, оскільки потрібно було занурюватися на велику глибину, на межі руйнування. UB-III міг занурюватися вже значно нижче 50 метрів, а Type-VII насправді міг опускатися 100 метрів (Теоретична глибина дроблення 90 м).

**Ресурс батареї**: більшість підводних човнів часів Другої світової війни, особливо ті, що використовувалися німецьким Kriegsmarine (такі як підводний човен типу VII), могли залишатися під водою приблизно протягом 24-48 годин на низьких швидкостях (2-3 вузли), перш ніж їхні батареї потребували підзарядки.

Підводні човни «UB» (позначення підводного човна починалося з «UB») були меншими або середніми прибережними підводними човнами (Тип UB I і UB II) або підрозділи для операцій у відкритому морі (Тип UB III), або лише з торпедним озброєнням (Тип UB I), відповідно озброєнням торпедами та артилерією (Тип UB II та UB III).

Сьогодні, U-2540 — єдина підводна лодка, яка все ще плаває в морі. U-2540 відкритий для відвідувачів і присвячений збереженню миру.

Оцініть статтю