Яка тривалість футзальної гри?

Матчі складатимуться з 2 періоди по 25 хвилин без зупинки годинника, між ними – 5-хвилинна перерва. Якщо потрібен був додатковий час, було зіграно 2 додаткові 5-хвилинні періоди. У серії пенальті для розв’язання нічиєї буде 3 удари на команду.

Грається на прямокутній поверхні 40×20 метрів, тривалість гри становить 2 рази по 20 хвилин із зупиненим годинником. Кінцева мета полягає в тому, щоб ввести м’яч у зону воріт суперника більше, ніж команда суперника, дотримуючись правил гри.

Період гри Футзальний матч триває 40 хвилин і розділений на два тайми по 20 хвилин кожен, зупинка секундоміра щоразу, коли м’яч не в грі, а також будь-які паузи менше однієї хвилини, які бажають зробити тренери (тайм-аут).

Зазвичай футбольні матчі тривають 90 хвилин 90 хвилин, на додаток до знижки, яку судді вирішили додати до кожного з них. Після закінчення цього часу гра зазвичай закінчується, незалежно від результату.');})();(function(){window.jsl.dh('k721ZsGhLZjOwbkPxfWL2AQ__34','

Для категорій ALEVIN, ДІТИ та КАДЕТИ тривалість матчу буде п'ятдесят (50) хвилин, розділених на дві частини по двадцять п'ять (25) хвилин кожна, з максимум п'ятьма (5) хвилинами відпочинку.

Загальні правила У футзалі немає офсайду . Команди мають право на одну хвилину тайм-ауту в кожному таймі. Тайм-аути дозволені, коли команда володіє м’ячем і знаходиться поза грою. У футзалі немає ударів по воротах. Воротарі відновлюють гру, роздаючи м'яч руками.