Яке найбільше досягнення Арсеналу?

У вітчизняному футболі переміг Арсенал 13 чемпіонських титулів (включно з одним непереможним титулом), рекордні 14 Кубків Англії, два Кубки Ліги, 17 Кубків Англійської ліги Ком’юніті Шилдс і Столітній трофей Футбольної ліги. У європейському футболі вони мають один Кубок володарів кубків і один Кубок міжміських ярмарків.

Рекордна перемога Арсеналу була 12-0 у двох різних випадках, обидва грали вдома. Найбільша перемога "канонірів" у Прем'єр-лізі була з рахунком 7-0, також у двох різних випадках. Обидві ці гри були зіграні вдома. Найбільшою виїзною перемогою клубу став розгром Кубка володарів кубків зі «Стандардом» у Льєжі в 1993 році.

Тьєррі Анрі Тьєррі Анрі Без сумніву, найкращим гравцем Арсеналу всіх часів є Тьєррі Анрі. Він є всіма улюбленим колишнім гравцем «Арсеналу», і будучи виготовленим у бронзі біля стадіону «Емірейтс» (після того, як забив останній гол на стадіоні «Хайбері»), він став відомим у Північному Лондоні.

Ми виграли 35 разів у всіх змаганнях у 52 іграх – відсоток перемог у 67,3% є найвищим за будь-який сезон Арсеналу в історії. Ми підхопили 89 балів у Прем'єр-лізі, наш другий за величиною загальний результат, лише один із 90, яких наші Непереможні досягли в 2003/04.

«Арсенал» виграв 13 титулів у вищому дивізіоні та тримає рекорд за кількістю Перемоги в Кубку Англії з 14.

У національному футболі «Арсенал» виграв 13 чемпіонських титулів (включно з одним непереможним титулом), рекордні 14 Кубків Англії, два Кубки англійської ліги, 17 «Ком’юніті Шилдс» і Столітній трофей Футбольної ліги.. У європейському футболі вони мають один Кубок володарів кубків і один Кубок міжміських ярмарків.