Яке оповідання прославило Марка Твена?

П’ятдесят сім історій, зібраних у цьому виданні, охоплюють сорок років життя автора, починаючи з його ранніх днів як прикордонного журналіста з історією, яка зробила його відомим, “Відома стрибуча жаба з округу Калаверас”, до новаторської оповіді про раба, “Правдива історія”, яка передвіщала його шедевр, …

Марк Твен був американським гумористом, романістом і письменником-мандрівником. Сьогодні він найбільше запам'ятався як автор «Пригод Тома Сойєра» (1876) і «Пригод Гекльберрі Фінна» (1885). Твена широко вважають одним із найвидатніших американських письменників усіх часів.

Багато хто вважає вершиною геніальності Твена, Пригоди Гекльберрі Фінна продовжувала захоплювати читачів у своїй шаленій їзді вже понад століття.

Перший успіх Твена як письменника прийшов, коли його жартівлива повість «Знаменита жаба-стрибун із округу Калаверас» був опублікований 18 листопада 1865 року в нью-йоркському тижневику The Saturday Press, що привернуло до нього увагу країни.

і його жаба-стрибун Семюел Ленгхорн Клеменс, або Марк Твен, як його знали мільйони читачів, був одним із найвидатніших американських письменників і гумористів. У 1865 році відбувся перший «великий прорив» Клеменса з публікацією його оповідання «Джим Смайлі та його жаба-стрибун" у газетах по всій країні.');})();(function(){window.jsl.dh('5jC5Zri4A_bKp84Ptd2piAE__53','

Останні слова Твена були короткий, скорочений, неписаний, непевний. Лежачи на смертному ложі, він показав на пару незакінчених рукописів і прошепотів Пейну, своєму біографу: «Викинь». Через кілька годин він тримав за руку свою дитину, що залишилася, Клер, попрощався з нею і додав, мабуть, «Якщо ми зустрінемося…»

Оцініть статтю