Яке послання стоїть за Днем подяки?

День подяки, який відзначається в четвертий четвер листопада, бере свій початок від свят врожаю. Було прийнято висловити подяку за рясний урожай в культурах як пілігримів, які відпливли з Англії в 1620 році, так і корінних американців, яких вони зустріли. 24 листопада 2020 р.

У 1621 році плімутські колоністи з Англії та індіанське населення вампаноаг влаштували свято осіннього врожаю, яке визнано одним із перших святкувань Дня подяки в колоніях. Понад два століття дні подяки відзначали окремі колонії та штати.

День подяки, щорічне національне свято в США та Канаді святкування врожаю та інших благословень минулого року. Американці загалом вірять, що їхній День подяки створено за зразком свята врожаю 1621 року, яке влаштували англійські колоністи (пілігрими) з Плімута та люди Вампаноаг.

Це сприймається як акт поклоніння, висловлюючи подяку за все, що є частиною Божого забезпечення, часто з почуттям «Боже, благослови». День подяки має як історичне, так і духовне походження в християнстві, підкреслюючи вдячність і поклоніння Богу, який є джерелом кожного доброго і досконалого дару.

Вони, як правило, були святкуванням осіннього врожаю. Але в 1789 році Еліас Будіно, штат Массачусетс, член Палати представників, запропонував провести день подяки. подякувати Богу за те, що він дав американському народу можливість створити Конституцію, щоб зберегти свої з працею здобуті свободи.

Для багатьох корінних американців День подяки не є теплим святом, яке відзначається збиранням сім’ї та служінням іншим, а скоріше «нагадування про геноцид, колоніалізм і гноблення, це символ ковдр від віспи, християнства, захоплення землі та явної долі», – каже художник Тоні Абейта.

Оцініть статтю