Яке життя під час Великої депресії?

Заводи були закриті, ферми та будинки були втрачені через викуп, млини та шахти були покинуті, а люди голодували. Внаслідок цього нижчі доходи означали подальшу неспроможність людей витрачати або економити, щоб вийти з кризи, таким чином увічнивши економічний спад у, здавалося б, безкінечному циклі.

Оскільки акції продовжували падати на початку 1930-х років, підприємства зазнали краху, а безробіття різко зросло. До 1932 року кожен четвертий робітник був безробітним. Банки збанкрутували, а заощадження були втрачені, залишивши багатьох американців знедоленими. Без роботи та заощаджень тисячі американців втратили домівки.

Щоб заощадити, родини нехтували медичною та стоматологічною допомогою. Багато сімей намагалися впоратися садити сади, консервувати їжу, купувати старий хліб і використовувати картон і бавовну для підошви взуття. Незважаючи на стрімке падіння цін на продукти харчування, багато сімей обійшлися без молока та м'яса.

У результаті середня тривалість життя в США зросла приблизно з 57 років у 1929 році до 63 в 1933 році. В обидва десятиліття середня тривалість життя кольорових людей була нижчою, ніж білих.

Хоча він виник у Сполучених Штатах, спричинив Велику депресію різке падіння виробництва, сильне безробіття та гостра дефляція майже в кожній країні світу.

Фермерські сім'ї та Велика депресія Фермерські сім’ї часто були краще пристосовані до важких часів, ніж жителі міста. Фермери могли вирощувати власну їжу у великих садах і розводити худобу для отримання м’яса. Кури давали і м'ясо, і яйця, а молочні корови давали молоко і вершки.

Оцініть статтю