Які 5 цілей виховання миру?

Освіта для миру передбачає активну концепцію миру через цінності, життєві навички та знання в дусі рівність, повага, емпатія, розуміння та взаємна оцінка між окремими особами, групами та націями.

Цілі педагогів миру включають навчання студентів тому, як врегулювати конфлікт без насильства, поважати всі форми життя та брати участь у діяльності соціальної справедливості. Вони також прагнуть допомогти студентам оцінити міжкультурне розмаїття, вивчити набір навичок мирної боротьби та уявити майбутнє без війни.

Він досліджуватиме формулу миру та окреслюватиме чотири завдання, необхідні для її створення:побудова справедливості, побудова гармонії, примирення минулої травми та вирішення поточного конфлікту.

Усі ці стовпи тримаються разом і підкріплюються кінцевою метою формування, практики та впровадження життєвих навичок, які дають людям змогу встановлювати мир у світі навколо них – навички міжособистісного спілкування, внутрішньоособистісні навички, аналітичні навички, навички вирішення конфліктів, навички організації та навички навчання.

На практиці виховання миру має п’ять характеристик: трансформаційний, зосереджений на процесі, спільний, реляційний і стійкий [7].

Крім того, ці концепції висвітлюють щонайменше п’ять взаємопов’язаних і взаємозалежних сфер миру та правильних стосунків, які необхідно розвивати для повного розвитку миротворця: особисте, соціальне, політичне, інституційне та екологічне.

Оцініть статтю