Які частоти сонара Garmin?

Звукова хвиля приймається назад і передається на ехолот, який виводить зображення на сторінку сонара. Традиційні частоти є 50 кГц, 77 кГц, 80 кГц і 200 кГц. Традиційні балки мають конічну форму і широку або вузьку ширину балки.

Датчики, сумісні з пристроями Garmin, можуть мати a 200 кГц (200 000 циклів на секунду) або 50 кГц (50 000 циклів на секунду) частота.

Активні сонари класифікуються на основі частоти сигналів, які вони передають. Загальні підрозділи: низькочастотний (менше 1 кГц), середньочастотний (від 1 до 10 кГц) і високочастотний (більше 10 кГц).

Середній CHIRP або 83 кГц — спеціально розроблений для забезпечення найширшої зони покриття, 83 кГц ідеально підходить для спостереження за приманкою під датчиком на мілководді. Високий CHIRP або 200 кГц — вищі частоти відображають зображення з вищою роздільною здатністю, що дозволяє легко розрізнити рибу з структури або структуру з дна.

Частоти, які зазвичай використовуються звичайним ехолотом для прогулянкових човнів: 50 кГц (низька частота) і 200 кГц (висока частота). Нижча частота має ширший кут пошуку та область. Як правило, кут для пошуку променів 50 кГц становить приблизно 50 градусів, а для променів 200 кГц – приблизно 15 градусів.

200 кГц – це єдина частота для традиційного сонара. На новіших ехолотах Lowrance CHIRP (стиснутий радарний імпульс високої інтенсивності) 200 кГц/високий показує ширший промінь, який у два рази ширший, ніж у старих моделей, а це означає, що ви повинні знайти подвійну рибу. Сканування вниз і бічне сканування працюють на 455 кГц і 800 кГц.

Оцініть статтю