Які круті речі роблять звукові хвилі?

Звук може Змусити об’єкти левітувати Акустична левітація використовує фізичні властивості звуку, щоб щільні гази, рідини та навіть тверді тіла плавали в повітрі. У Токійському університеті дослідники розгорнули цю ідею, розташувавши чотири панелі динаміків одна навпроти одної та випромінюючи високі частоти.

Швидкість звуку становить близько 767 миль на годину (1230 кілометрів на годину). Гучний шум, який ви створюєте, тріскаючи батогом, виникає тому, що кінчик рухається так швидко, що він перевищує швидкість звуку! Під час подорожі по воді звук рухається в чотири рази швидше, ніж коли він поширюється по повітрю.

Багато в чому звукові хвилі схожі на світлові. Вони обидва походять з певного джерела і можуть бути поширені або розсіяні різними способами. На відміну від світла, звукові хвилі можуть поширюватися лише через середовище, таке як повітря, скло або метал. Це означає, що в космосі немає звуку!

Якщо ви піддаєтеся впливу звукових хвиль 177 дБ із частотою 0,5–8 Гц, він може початися возиться з вашими легенями, роблячи ваше дихання нестабільним і буквально тремтячи вашими кістками. Короткочасний вплив може пошкодити ваші суглоби, але наслідки хронічного впливу можуть включати нудоту та погіршення зору [джерело: Horowitz].

Радіохвилі мають найбільшу довжину хвилі в електромагнітному спектрі. Вони варіюються від довжини футбольного м’яча до більших за нашу планету. Наприкінці 1880-х років Генріх Герц довів існування радіохвиль.

Основи хвиль

  • Різні хвилі, однакові властивості. Водні хвилі є центром наших цунамі та ресурсів для прибою, але існує багато інших видів хвиль. …
  • Хвилі мають певну довжину хвилі. …
  • Хвилі мають певну частоту. …
  • Швидкість хвилі пов’язана з частотою та довжиною хвилі. …
  • Усі хвилі мають амплітуду.
Оцініть статтю