Які найкращі макроси для діабетика?

Обмежте жири до 25%-35% від загальної кількості калорій на день. Отримайте не більше 7% щоденних калорій з насичених жирів, 10% або менше з поліненасичених жирів і до 20% з мононенасичених жирів (наприклад, рослинних олій або горіхів). Зберігайте вуглеводи на рівні 50%-60% щоденної калорійності. Прагніть до 20-30 грамів клітковини щодня. 5 листопада 2022 р.

Люди з діабетом також можуть отримати користь від дієт, які дозволяють отримати до 26% щоденних калорій із вуглеводів.. Для людей, які споживають 2000–2200 калорій на день, це еквівалентно 130–143 грамам вуглеводів ( 12 ). Оскільки вуглеводи підвищують рівень цукру в крові, будь-яке їх зниження може допомогти вам контролювати рівень цукру в крові.

вуглеводи мають велике значення при діабеті, оскільки вони перетворюються на глюкозу крові після прийому їжі. Безсумнівно, кількість споживаних вуглеводів є головним чинником постпрандіальної глікемічної відповіді. Існує три основних види вуглеводів: Крохмаль (складні вуглеводи)

Ви б хотіли прагнути 200 грам вуглеводів на день. Обов’язково розподіляйте їх рівномірно протягом дня в їжі та закусках. Також важливо поєднувати вуглеводи з білками та жирами, щоб уповільнити травлення, запобігти стрибку цукру в крові та довше підтримувати відчуття ситості.

Автор: Тобі Амідор, M.S., R.D., C.D.N. Зона – це те, що зробило цю комбінацію 40-30-30 калорій популярною, тобто 40% ваших калорій надходять із вуглеводів, 30% із жирів і 30% із білків. Ця «чарівна» суміш обіцяє знизити ризик серцевих захворювань, раку та діабету.

Приклади складних вуглеводів включають крохмалисті овочі (біла і солодка картопля, горох, кукурудза), бобові (квасоля, сочевиця) і цільні зерна. Виберіть ці вуглеводи, щоб отримати максимум поживних речовин з найменшим впливом на рівень цукру в крові.

Оцініть статтю